Ова го можат само „Саксакустикс“: Со изведба на „Бела“ ги пробија црните денови создадени од корона (ВИДЕО)

Ова го можат само „Саксакустикс“: Со изведба на „Бела“ ги пробија црните денови создадени од корона (ВИДЕО)

Карантинските денови кај еден бенд делуваа поразлично. Запознајте се со Саксакустикс: гитара (Никола), саксофон (Иван), вокал (Иво). Тие се активни...

Карлеуша повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер и како за мајка покажа повеќе од потребно (ВИДЕО)

Карлеуша повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер и како за мајка покажа повеќе од потребно (ВИДЕО)

Синоќа Јелена Карлеуша одржа онлајн-концерт за памтење и со досега невидениот спектакл воодушеви околу 100.000 луѓе кои го следеа нејзиниот...

Бура од емоции донесе изведбата на Дамјан Стоименовски – Уживајте во перформансот на “Мајко” (ВИДЕО)

Бура од емоции донесе изведбата на Дамјан Стоименовски – Уживајте во перформансот на “Мајко” (ВИДЕО)

Дамјан Стоименовски уште еднаш ја воодушеви македонската публика, овој пат преку интерпретација на познатата песна од Лозано - "Мајко". Ова...

Страна 1 од 6 1 2 6

Актуелно

Избор на Уредник

Добредојде Назад!

Најави се со твојот акаунт подолу

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.