Во Штип одбележана 87-годишнината од одигрувањето на првиот кошаркарски меч во Македонија

Во Штип одбележана 87-годишнината од одигрувањето на првиот кошаркарски меч во Македонија

Поранешни кошаркари, кошаркарски работници, кошаркарски судии денеска се собраа во паркот пред денешноtо основно училиште „Ванчо Прке“, на местото каде...

Страна 1 од 20 1 2 20

Актуелно

Избор на Уредник

Добредојде Назад!

Најави се со твојот акаунт подолу

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.