Апасиев со уште една покана до Димитров: Oдбери си медиум за да ти објаснам како ќе завршиш во затвор

Апасиев со уште една покана до Димитров: Oдбери си медиум за да ти објаснам како ќе завршиш во затвор

Професорот Димитар Апасиев му упати јасна порака на министерот за надворешни работи Никола Димитров за неговото арогантно однесување за време...

Пановски: Дали ако на ХИВ позитивен, му падне бетонски ѕид од три тона врз глава, ќе го водат како починат од СИДА?

Пановски: Дали ако на ХИВ позитивен, му падне бетонски ѕид од три тона врз глава, ќе го водат како починат од СИДА?

Вкупно 188 пациенти починале во Македонија од почетокот на пандемијата со коронавирусот, според официјалните статистики на Министерството за здравство. Од...

Страна 1 од 8 1 2 8

Актуелно

Избор на Уредник

Добредојде Назад!

Најави се со твојот акаунт подолу

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.