Почетна / Мултимедија / Видеа / Поплава во СЈО, уништени доказни материјали? (ВИДЕО)

Поплава во СЈО, уништени доказни материјали? (ВИДЕО)

Се’ во животот си има свој век на траење, па така и СЈО!

Во поплава од пукната цевка од парно во подрумските простории на СЈО минатата недела, уништена е дел од документацијата за три предмети: „Империја“, „Триста“ и „Шпион“.

За Стефан Колевски

Можеби Ќе ви се допадне

Познат штипски хирург почина од Ковид-19

Ковид-19 зеде уште една жртва од медицинската фела во земјава. Како што објави Асоцијацијата на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *