Почетна / Забава / Занимливости / Марковски: Медицината во светот е уништена, докторите кривично ќе одговараат за ваквиот начин на лекување

Марковски: Медицината во светот е уништена, докторите кривично ќе одговараат за ваквиот начин на лекување

Вело Марковски предизвика интерес во Балканот и Европа.

Тој овој пат гостуваше на српска телевизија и зборуваше за пандемијата КОВИД-19 која го обви светот, еве што изјави:

За Стефан Колевски

Можеби Ќе ви се допадне

Министерството за здравство на Русија регистрираше вакцина против корона вирусот во форма на прав

Руското Министерство за здравство поднесе барање за регистрација на вакцина против корона вирусот во форма …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *