Почетна / Забава / Карлеуша повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер и како за мајка покажа повеќе од потребно (ВИДЕО)

Карлеуша повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер и како за мајка покажа повеќе од потребно (ВИДЕО)

Синоќа Јелена Карлеуша одржа онлајн-концерт за памтење и со досега невидениот спектакл воодушеви околу 100.000 луѓе кои го следеа нејзиниот концерт на апликацијата YouBox.

Карлеуша, една од најголемите регионални ѕвезди, како што вети, со својот концерт во живо повторно ги помести границите.

На бината и се придружија девојките од групата „Хурикејн“, и сите четири со секси кореографијата публиката ја оставија без зборови.

Карлеуша во свој стил на бината слета со хеликоптер, што ја воодушеви публиката. Како што и порано рече, сама смислувала како ќе се појави на сцената, а нејзиното секси издание никого не остави рамнодушен.

https://www.youtube.com/watch?v=TCMiuF0DAdU&feature=emb_logo

За Стефан Колевски

Можеби Ќе ви се допадне

Марковски: Медицината во светот е уништена, докторите кривично ќе одговараат за ваквиот начин на лекување

Вело Марковски предизвика интерес во Балканот и Европа. Тој овој пат гостуваше на српска телевизија …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *